logotype
MŪSŲ DRAUGAI
“Gintaro bare”, Molėtuose, 2011-02-06

Po rudeninės mūsų išvykos į Aukštaitijos bravorus, kurios metu nespėjome aplankyti Molėtuose įsikūrusios minidaryklėlės, nutarėme klubo susirinkimą surengti būtent Molėtuose, „Gintaro bare“.

 
XII alaus atributikos kolekcininkų birža Varšuvoje 2011-01-22

Sausis – ne  pats tinkamiausias mėnuo kolekcininkų išvykoms į biržas bei kitus renginius. Žiema, šalta, slidūs keliai... Tačiau klubiečiai Remigijus ir Dainius vis tik nutarė aplankyti kasmetinę kolekcininkų biržą kaimyninės Lenkijos sostinėje Varšuvoje. Prie klubiečių mielai prisijungė dar šešių kolekcininkų iš Vilniaus, Jonavos bei Vievio kompanija. Kaip ir visada, išlydėtuvėms visi susirinko Marijampolėje, klubiečių Siglos ir Remigijaus namuose. Pasistiprinus vakariene bei Remigijaus porteriu, šauni kompanija išvyko iš Marijampolės ketvirtadienį vakare, kad ramiai ir neskubėdami paryčiui pasiektų Varšuvą.

 
Kelionė po aukštaitijos bravorus 2010-11-09


Ankstų lapkričio 19-osios rytą pradėjome ilgai lauktą ir planuotą kelionę po Aukštaitijos alaus daryklas bei ekskursiją į „ Kupiškio salyklo“ gamyklą.

Gausus klubiečių  būrys iš skirtingų Lietuvos kampelių susitiko Kupiškyje. Būtent čia, lietuviško salyklo gamykloje, pradėjome numatytą kelionę ir ekskursijas.

 
36 Tarptautinė alaus atributikos kolekcininkų birža (2010 spalio 8-9 - Martinas, Slovakija)

2010 m.spalio 8-9 d. Slovakijos mieste Martine vyko jau 36-asis alaus atributikos kolekcininkų susitikimas. Tai viena iš didesnių biržų, vykstančių artimiausiose šalyse. Buvo tikėtasi apie 1000 kolekcinikų iš įvairių šalių, deja atvyko tik virš 300. Tačiau apie viską iš pradžių.

 
Elių degustacija

2010 m. spalio 2 d. klubiečiai rinkosi pas klubietę Liną ragauti angliško alaus. Tą vakarą laukė užduotis ne iš lengvųjų, nes šeimininkai ant stalo išrikiavo net 19 rūšių alaus.

 
Alutinio maratonas 2010 (2010 rugsėjo18, Vilnius)

Išgirdę apie šiemet vėl rengiamą Alutinio maratoną, net neabejojome, kad norime sudalyvauti. Kadangi daugumai klubo narių ta diena buvo nepalanki, teko dalyvauti tiems, kas gali - tai Remigijus, Dainius ir Sigla. Pagalbai atsivežėme jaunimo desantą iš Marijampolės.

 
Akmeninio alaus degustacija 2010-08-16

Praėjus mėnesiui, 2010 rugpjūčio 16 d., po akmeninio alaus virimo, apsilankėme Dariaus namuose. Šeimininkas pasikvietė paragauti kas gi gavosi prieš mėnesį verdant alų.

Pas Darių apsilankėm aštuoniese ir buvom maloniai sutikti. Iš šio žmogaus svetingumo neatimsi. Kiek nedrąsiai besimezgantis pokalbis vėliau peraugo į pasakojimų virtinę.

 
II Alaus atributikos kolekcininkų birža (2010 rugpjūčio14 - Ryga, Latvija)

2010-08-14 trys klubiečiai lankėsi Rygoje, kur alaus darykla „Aldaris“ surengė II-ąją tarptautinę alaus atributikos kolekcininkų biržą.

Biržoje buvo labai daug Lietuvos kolekcininkų, todėl klubiečiai jautėsi kaip namuose. Be lietuvių taip pat dalyvavo kolekcininkai iš Latvijos, Estijos, Moldovos, Lenkijos, Baltarusijos.

 
Akmeninio alaus gamyba (Workshop) Guobų kaime

2010 m. liepos 17 d. keli klubiečiai gavę informacijos apie renginį, kurio metu bus verdamas alus, nusprendė jame sudalyvauti, bei pristatyti savo klubą.

Netoli Kazlų Rūdos esančiame Guobų kaime, ten esančioje organizatoriaus Dariaus sodyboje ir vyko visas renginys.

 
Festival Birofilia 2010 (2010 birželio 18-20 - Żywiec, Lenkija)

2010 birželio 17d. 8 lietuviai susirinko Marijampolėje, kurioje turėjo prasidėti kelionė į jubiliejinę 15-ją alaus atributikos kolekcininkų biržą Žywiec‘e, Lenkijoje. Pavaišinti Remio apkepu, susikrovę savo mainų fondus į autobusiuką ir susitaikę, kad nematysime bent dalies tuo metu vykstančio futbolo čempionato transliacijų, pajudėjome sienos link.

Visos kelionės link biržos ir atgal panašios, bet kartu ir skirtingos. Ši kelionė išsiskyrė tuo, kad į vieną vietą suėjo kolekcininkai žinantys nemažai anekdotų, kurių užteko visos kelionės metu. Tad geros nuotaikos nestokojo.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 Sekantis > Pabaiga >>

2 puslapis iš 3